KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14641024
nr 1464 1024
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Skeppsdeck. Signerad, daterad -36. Pastell, 20x15 cm, yttermått inklusive ram: 35x30 cm
måndag 25 april 2022
kl 19:16:01
- Klassiska
25 apr
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson